[Poziv] Delo na študentskem projektu Po kreativni poti do znanja 2016-2020

V sklopu programa PKP (Po kreativni poti do znanja 2016-2020) je Fakulteta za družbene vede UL uspešno pridobila sredstva za izvedbo študentskega projekta “Transdisciplinarna preiskava bioremediacijskih praks pri reševanju problema kontaminiranih območij v Sloveniji.

Kratek opis projekta:
Projekt se osredotoča na problem degradacije okolja zaradi kontaminacije z različnimi snovmi. Pri reševanju te pereče okoljske, ekološke in družbene problematike je bila kot trajnostna biotehnološka inovacija prepoznana bioremediacija, ki temelji na neinvazivnih sonaravnih metodah dekontaminacije, ki dolgoročno prispevajo k izboljšanju okolja in skupnosti, ki v njem biva. Gre za v slovenskem okolju neprepoznano, neuveljavljeno in neregulirano področje, ki nosi velike potenciale za povezovanje stroke in skupnosti ter razvoj javni politik.

Celotno vabilo je pripeto v prilogi.

Prijavitelj projekta: Fakulteta za družbene vede (UL)
Obdobje izvajanja projekta: 1. marec- 31. julij 2020
Obseg dela: 40ur/mesec
Plačilo: 9e/h bruto

Prijave zbiramo do 14. 2. 2020 do 12.00.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki 040 837 188 (Denis Maraž) ali na e-mail info@eko-kolektiv.si

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 06. februar 2020 | v kategoriji: Karierni center