Pozdravni dan za tuje študente in študentke

V sredo, 30. oktobra 2020, je na Fakulteti za družbene vede potekal pozdravni dan za tuje študente in študentke. Dogodka, ki je potekal v prostorih FDV in po spletu, se je udeležilo več kot 100 rednih in izmenjalnih študentov in študentk iz različnih držav.

S kratkim nagovorom je dobrodošlico izrekel prodekan za razvoj, kakovost in mednarodno sodelovanje izr. prof. dr. Samo Kropivnik. Prek spletne predstavitve za tuje študente Univerze v Ljubljani so študentje pridobili uporabne informacije glede bivanja v Sloveniji ter študija in obštudijskih dejavnostih Univerze v Ljubljani. Študente smo tudi seznanili s pomembnimi informacijami o študiju na FDV, med drugim smo jim predstavili prilagojeno izvedbo pedagoškega dela prihodnje študijsko leto, jih seznanili z uporabo spletnega referata, študijskimi obveznostmi ter z uporabo knjižnice in njihovih storitev. Tutorji za tuje študente FDV pa so predstavili svoje aktivnosti in ponudili pomoč pri študiju in integraciji v Ljubljani ter nekaj študentov in študentk peljali na ogled Ljubljane.

Vsem mednarodnim študentom želimo nepozabno izkušnjo in uspešen študij na Fakulteti za družbene vede.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 02. oktober 2020 | v kategoriji: