Poletna šola Academia Aestiva Internationalis na Fakulteti za družbene vede združila 20 mladih iz 11 držav

Na Fakulteti za družbene vede že četrtič gostimo poletno šolo Academia Aestiva Internationalis, ki je združila 20 mladih iz 11 držav. Poletna šola, ki poteka v soorganizaciji Društva za Združene narode za Slovenijo, Študentsko društvo Globallis in Fakulteta za družbene vede, se letos osredotoča na človekove pravice, 70 let po sprejetju Splošne deklaracije človekovih pravic.

Udeleženci so v prvih dveh dneh prisluhnili 7 strokovnjakinjam in strokovnjakom, ki se ukvarjajo s človekovimi pravicami, in se seznanili z njihovimi praktičnimi izkušnjami, ki so za mlade izjemno dobrodošle. Poletna šola bo potekale še do nedelje, 7. julija 2019.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 03. julij 2019 | v kategoriji: FDV