Obiski dekanje v mesecu oktobru

IMG_0100Oktobra je dekanja Fakultete za družbene vede prof. dr. Monika Kalin Golob sprejela številne visoke goste iz Slovenije in tujine. Na Razvojni dnevih, ki smo jih na fakulteti gostili v začetku oktobra, je bil med častnimi govorci tudi minister za zunanje zadeve Karl Erjavec, ki se je z delegacijo ob dogodku sestal tudi z vodstvom fakultete. Konec oktobra je dekanja v sodelovanju s prof. dr. Antonom Beblerjem sprejela veleposlanico Republike Turčije, Nj. Eksc. Go. Esen Altuğ, in ministrico za obrambo Andrejo Katič, ki je fakulteto obiskala ob praznovanju 20-letnice delovanja Republike Slovenije v mednarodnih mirovnih operacijah. V začetku novembra je dekanja sprejela tudi prof. Parameswara Nayaka, dekana  Birla Global University v Odishi, Indija, ki je v okviru svojega obiska na povabilo prof. dr. Rada Bohinca tisti dan predaval študentom Fakultete za družbene vede.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 10. november 2017 | v kategoriji: Dogodek, Mednarodno