Obisk študentov in vodstva Fakultete političnih ved Univerze v Zagrebu

DSC04949_resizeFakulteto za družbene vede so danes obiskali študenti in študentke ter vodstvo Fakultete političnih ved z Univerze v Zagrebu.

Študenti in študentke iz Zagreba so v uvodnem delu obiska poslušali predavanje izr. prof. dr. Ane Bojinović Fenko o zunanji politiki Republike Slovenije, nato so se v organizaciji študentskega društva Globallis srečali s slovenskimi študenti. Sledila je predstavitev Mednarodne pisarne FDV, društva Globallis, poletne šole AAI in drugih aktivnosti, ki jih ponuja fakulteta. Sledil je voden ogled fakultete.

V senatni sobi sta se srečali vodstvi obeh fakultet, ki sta ob zaključku srečanja tudi podpisali sporazum o sodelovanju na področju pedagoške in raziskovalne dejavnosti. Na sestanku so bili,  z namenom poglobljene razprave o različnih možnostih sodelovanja, poleg vodstva prisotni tudi člani kateder fakultete.

Fotografije: Urban Resnik

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 13. april 2018 | v kategoriji: Dogodek, Mednarodno