Skoči do osrednje vsebine

Obisk namestnika veleposlanika Republike Koreje g. Yeon Jean Yoona

20220125_1a

Fakulteto za družbene vede sta v torek, 25. januarja, obiskala namestnik veleposlanika Republike Koreje g. Yeon Jean Yoon in drugi tajnik g. Donghyun Kim. Gosta sta se najprej srečala z dekanom fakultete, prof. dr. Iztokom Prezljem, ki je jima je predstavil mednarodno delovanje Fakultete za družbene vede. Zatem sta se gosta skupaj s prof. dr. Zlatkom Šabičem,  doc. dr. Hyeonsook Ryu, doc. dr. Byoung Yoong Kangom ter mag. Saško Rovšnik pogovarjala o delovanju Raziskovalnega središča za Vzhodno Azijo (EARL) ter Inštituta Kralj Sejong Ljubljana (KSI Ljubljana) in njunem pomenu za krepitev poznavanja korejske kulture, jezika, politike in gospodarstva v Sloveniji. G. Yeon Jean Yoon je izrazil zadovoljstvo z obiskom ter zagotovil nadaljnjo podporo EARL in KSI Ljubljana s strani korejskega veleposlaništva.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 28. januar 2022 | v kategoriji: