Obisk delegacije z Univerze v Črni gori

Dekanja FDV prof. dr. Monika Kalin Golob je z rektorjem prof. dr. Danilom Nikolićem in delegacijo opravila razgovore o izvajanju dvostranskega sporazuma akademskega sodelovanja med obema univerzama na študijskem programu Medijske študije in novinarstvo, ki ga v Črni gori že drugo leto  izvajajo naši članice in člani s Katedre za medijske študije. Predavanja na prvi stopnji izvajajo že od lanskega študijskega leta, intenzivnejše sodelovanje pa se pričakuje z začetkom magistrskega študija v študijskem letu 2020/21.

Na srečanju so bile obravnavane tudi druge oblike sodelovanja: boljše možnosti za mobilnost učnega osebja in študentov, delo na skupnih znanstvenih in strukturnih projektih ter izražena vzajemna pripravljenost za še intenzivnejše sodelovanje.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 04. marec 2019 | v kategoriji: Dogodek, Mednarodno