Na jubilejnem 20. Častnem shodu Fakultete za družbene vede podelili fakultetna priznanja študentom in zaposlenim

IMG_1126_resizeV ponedeljek, 2. decembra 2019, smo v veliki dvorani že 20. podelili fakultetna priznanja za odlične študentske dosežke ter zahvale in priznanja za pedagoški, znanstveni in strokovni prispevek zaposlenih.

Kot častna govorka je nastopila dolgoletna sodelavka fakultete prof. dr. Anuška Ferligoj, ki je za svoje delo dobila številna ugledna priznanja in je pomembno prispevala k odličnosti fakultete.

Z glasbenimi vložki so prireditev popestrili pevke in pevci zbora Arhivox, pevskega zbora Arhitektov Slovenije, ki so nastopili pod vodstvom zborovodkinje Juliete Kubik Habjanič.

Ob tej priložnosti je bil predvajan tudi ambientalni film, ki ga je zasnoval mag. Vasja Lebarič.

Vsem prejemnicam in prejemnikom zahval in priznanj iskreno čestitamo!

Zahvala za prispevek na strokovnem področju
Živojin Aksentijević

Zahvala za prispevek za izjemno interdisciplinarno povezovalno delo med jezikoslovnimi in področnostrokovnimi vsebinami
lekt. dr. Nina Gorenc