Mednarodni študijski sejem - predstavitev partnerskih univerz

Mednarodna pisarna FDV je 5. decembra 2019 organizirala dogodek Mednarodni študijski sejem z namenom predstavitve partnerskih univerz zainteresiranim študentom. Ti so poleg informacij o univerzah dobili tudi informacije o izmenjavi in življenju v tujini iz prve roke, saj so na stojnicah sodelovali študenti, ki so že bili na izmenjavi, in tuji študenti iz partnerskih univerz. V preteklih tednih pa so na katedrah potekale tutorske ure, kjer so poleg predstavnice mednarodne pisarne in predstavnikov kateder za mednarodno sodelovanje sodelovali tudi študentje, ki so že uspešno opravili študijsko mobilnost, in na podlagi svojih izkušenj navdušili študente, ki svojo mednarodno študijsko pot šele pričenjajo. Predstavljeni so bili potrebni postopki študijske izmenjave na katere morajo biti študenti pozorni.

Na fakultetnih spletnih straneh so objavljeni razpisi mednarodnih izmenjav, na katere se študenti lahko prijavijo za naslednje študijsko leto in se nahajajo TUKAJ. Prijavnice zainteresiranih študentov zbiramo preko spletnega referata do vključno 5. januarja 2020.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 09. december 2019 | v kategoriji: FDV, Erasmus