Med prejemniki nagrad Društva novinarjev Slovenije trije študenti fakultete

novinarji_nagrade

V petek, 22. novembra, je Društvo novinarjev Slovenije v Centru slovanskih kultur France Prešeren že tradicionalno podelilo novinarske nagrade Čuvaj/Watchdog. Med prejemniki nagrad te osrednje novinarske stanovske organizacije so bili v letošnjem letu kar trije aktualni študenti Fakultete za družbene vede.

Darja Pograjc, študentka drugostopenjskega programa Novinarske študije, je med prejemnicami nagrade za izstopajoče novinarske dosežke za projekt Prvega programa Radia Slovenija Delaj in molči. Debitantsko nagrado za dosežke mladih novinarjev, ki so v poklicu manj kot pet let, sta prejela Klara Širovnik, študentka dodiplomskega programa Novinarstvo, in Lucijan Zalokar, študent Novinarskih študij.

Vsem trem iskreno čestitamo za izjemen dosežek!

Več informacij o letošnjih nagrajencih na spletni strani društva: https://novinar.com/novica/cestitke-cuvajem-2019/

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 25. november 2019 | v kategoriji: FDV