Izšla monografija v okviru skupnega magistrskega programa CoDe

DevelopmentOb koncu drugega cikla izvedbe skupnega magistrskega programa Comparative Local Development (CoDe) je pri založbi Lex Localis izšel večavtorski zbornik z naslovom Contemporary Drivers of Local Development. Zbornik je uredil dr. Péter Futó iz Corvinus University Budapest, obsega pa kar 27 poglavij, pri pisanju katerih je sodelovalo 31 avtorjev iz stalnih in pridruženih članic konzorcija skupnega magistrskega programa CoDe ter nekaj diplomantov programa. Zbornik predstavlja najobsežnejše temeljno delo s področja primarjalnega lokalnega razvoja, in obsega metodološke, pravne, ekonomske, politološke in sociološke vidike lokalnega razvoja. Iz Fakultete za družbene vede sta pri pisanju zbornika sodelovala dr. Simona Kukovič in dr. Miro Haček.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 18. avgust 2019 | v kategoriji: FDV