Izšel je Evropski komunikacijski monitor 2020

komunikacijski monitor

Objavljeni so rezultati letošnje raziskave Evropski komunikacijski monitor, v kateri je sodelovalo več kot 2.300 komunikatorjev iz 44 držav, tudi Slovenije. Celotno poročilo je prosto dostopno na povezavi: https://www.communicationmonitor.eu/

Letošnje poročilo izpostavlja aktualne teme etike, spola, kibernetske varnosti, razvoja kompetenc in orodij v strateškem komuniciranju in odnosih z javnostmi.

Evropski komunikacijski monitor se izvaja letno od leta 2007, v njem pa je doslej sodelovalo že več kot 30.000 evropskih praktikov. Pod pokroviteljstvom Evropskega združenja direktorjev komuniciranja (EACD) in Evropskega združenja za poučevanje in raziskovanje odnosov z javnostmi (EUPRERA) ga vodi raziskovalna skupina s petih uglednih evropskih univerz, v kateri je tudi prof. dr. Dejan Verčič, UL Fakulteta za družbene vede.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 02. junij 2020 | v kategoriji: Publikacija, Mednarodno