Informativni dnevi na FDV

DSC06745_resize

V petek, 15. in v soboto, 16. februarja so potekali informativni dnevi tudi na Fakulteti za družbene vede. Izbira smeri nadaljnjega izobraževanja je pomemben, in za nekatere zelo zahteven korak v življenju. Na Fakulteti za družbene vede so dijaki in dijakinje najprej  prisluhnili nagovoru dekanje in gostov v Veliki dvorani, nato pa so sledile še predstavitve posameznih programov po predavalnicah. Na uvodnem nagovoru, so dijake in dijakinje nagovorili tudi bivši diplomanti FDV Domen Kos, Andrej Miholič in Matevž Straus. Svoje dosedanje delo in uspehe so navezali na študij in pomen  izobraževanja, mreženja in volje za spoznavanje ter odkrivanje novega. V petek so se srednješolci lahko udeležili kar treh predstavitev programov, prvega ob 10.30, drugega ob 12.00, zadnji sklop predstavitev pa se je začel ob 15. uri v Veliki dvorani, čemur so ponovno sledile predstavitve posameznih programov. Tako v petek kot v soboto je potekal tudi dan odprtih vrat v knjižnici Jožeta Goričarja, največji družboslovni knjižnici, ki so jo srednješolci lahko obiskali v sklopu informativnih dni.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. februar 2019 | v kategoriji: FDV