Gostovanje prof. Atsushi Sugita s Hosei University

DSC02875_resizeOd 15. do 26. maja 2017 na Fakulteti za družbene vede gostuje prof. Atsushi Sugita s Hosei University (Tokijo, Japonska), ki je soizvajalec predmeta Modeli politične subjektivacije na magistrskem programu Politologija – politična teorija (nosilec: red. prof. dr. Jernej Pikalo).

Prof. Sugita je profesor politične teorije na univerzi Hosei, kjer se njegovo raziskovalno delo fokusira na teorije demokracije, japonsko politično misel in politično moč. Je avtor ali soavtor številnih znanstvenih prispevkov v mednarodnih znanstvenih revijah in zbornikih. Prof. Sugita je med drugim tudi član Japonskega znanstvenega sveta (SCJ).

Fotografije: Urban Resnik
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. maj 2017 | v kategoriji: Predavanje, Dogodek