FDV raziskuje: vabilo študentom k sodelovanju v raziskavi o študiju na daljavo

računalnik

VABILO

FDV RAZISKUJE!

V času bolezni COVID-19 smo zaradi omejitve neposrednih stikov na Fakulteti za družbene vede začeli z uvajanjem študija na daljavo. Sedaj, ko se način življenja in študij vračata nazaj v stare tirnice si želimo pridobiti vaše vtise  o tovrstnem načinu študija.

Zanimajo nas vaše izkušnje in mnenje o uporabi IKT (informacijsko-komunikacijske tehnologije) v študijskem procesu. Vabimo vas, da sodelujete v zanimivem in sproščenem pogovoru ter izkoristite priložnost, da s svojimi povratnimi informacijami o e-študiju pomagate soustvariti boljši način izvedbe študija v prihodnje! 😉

Pogovori bodo potekali v prostorih FDV (učilnica 18 ali 19) in sicer med 7. in 25. septembrom.

Dolžina trajanja je do največ uro in pol. Pogovor bo vodila moderatorka, v vsaki skupini bo sodelovalo do 8 oseb. V zahvalo za sodelovanje boste prejeli FDV rokovnik.

Svojo nezavezujočo prijavo pošljite na e-naslov manca.jeras@fdv.uni-lj.si in zraven obvezno pripišite:

• program študija,
  • letnik, ki ste ga obiskovali v študijskem letu 2019/20,
  • ter navedite kateri od razpisanih terminov bi vam najbolj ustrezal.

Po prijavi vas bomo kontaktirali in se z vami dogovorili o vseh podrobnostih sodelovanja. Pripravljenost za sodelovanje boste dokončno potrdili, ko bodo znani točni termini izvedbe pogovorov. Za vsa vprašanja in komentarje pa nam lahko pišete na manca.jeras@fdv.uni-lj.si.

Cenimo vaše sodelovanje. Vnaprej hvala za vaš čas in lep pozdrav!

Fakulteta za družbene vede,

Služba za pedagoško dejavnost in kakovost –

Služba za razvoj, analize in kakovost

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 28. julij 2020 | v kategoriji: FDV