FDV na sejmu Informativa 2018

informativa-resizeV petek 26. in v soboto 27. januarja je potekala že 10. Informativa. Poteka enkrat letno pred Informativnimi dnevi in ponuja pregled izobraževalnih programov, ki so na voljo v Sloveniji. Bodoči študenti so lahko na sejmu pridobili številne informacije o vsebinah programov posameznih fakultet, praksah in kariernih možnostih. Na stojnici Fakultete za družbene vede smo letos predstavljali nove triletne študijske programe 1. stopnje, s katerimi bomo začrtali novo poglavje v študijskem letu 2018/2019.

Na naši stojnici so bili prisotni predstavniki vseh študijskih programov FDV, ki so bodočim študentom podali podrobnejše informacije o določenem programu in postopkih vpisa.

Bodoče študente in študentke vabimo tudi na Informativne dneve Fakultete za družbene vede, ki bodo 9. in 10. februarja.

Več o prenovljenih študijskih programih 1. stopnje si lahko preberete na spletni strani DODIPLOMSKI ŠTUDIJ.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 30. januar 2018 | v kategoriji: Dogodek