Fakulteta za družbene vede na 11. Informativi

DSC_4386-181

V petek 25. in soboto 26. januarja, se je Fakulteta za družbene vede predstavila na 11. tradicionalnem sejmu izobraževanja, Informativi, ki je tako kot vsako leto potekala na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Informativa je odlična priložnost za spoznavanje in načrtovanje nadaljnje izobraževalne, poklicne in karierne poti. Enkrat letno ponudi pregled izobraževalnih programov, ki so na voljo tako v Sloveniji kot širše. Namenjena je višjim razredom osnovne šole, dijakom, študentom, iskalcem štipendij in prvih zaposlitev, učiteljem, profesorjem in svetovalcem ter vsem tistim, ki se želijo dodatno izobraziti ali izpopolniti svoje znanje. Fakulteta za družbene vede je na svoji stojnici predstavila prenovljene programe triletnega dodiplomskega študija, z izvedbo katerih smo pričeli v tekočem študijskem letu. Informacije o študiju na fakulteti so obiskovalcem predajali študenti in študentke s posameznih študijskih programov. Več o študiju na Fakulteti za družbene vede lahko preberete na povezavi: https://www.fdv.uni-lj.si/studij/studij-na-fdv/dodiplomski-studij-1-stopnje.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 30. januar 2019 | v kategoriji: Dogodek, Informativa