Delavnica priprave na mobilnost in povezovanje domačih in tujih študentov

Mednarodna pisarna FDV je 27. marca 2019 organizirala delavnico za odhajajoče študente z namenom priprave na postopke povezane z akademskim okoljem tuje univerze ter s pridobitvijo štipendije za obdobje študijske mobilnosti. Svoje izkušnje je podelila tudi študentka višjih letnikov, ki se je s tovrstnimi postopki srečala tekom svoje izmenjave. Po končani delavnici, so za druženje ob prigrizkih poskrbeli tuji izmenjevalni študenti, tutorke in buddy-ji, kateri so pripravili tradicionalne dobrote iz njihovih domačih držav. Dogodek je bil tako usmerjen v neformalno povezovanje domačih in tujih študentov.

Vsem študentom, ki so vključeni v shemo študijske mobilnosti želimo veliko uspehov in novih izkušenj na njihovi izmenjavi.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 29. marec 2019 | v kategoriji: Dogodek, FDV