Dekanja prof. dr. Monika Kalin Golob in prof. dr. Maja Bučar na mednarodni e-konferenci Oživljanje globalne ekonomije v novi normalnosti

1
Dekanja prof. dr. Monika Kalin Golob in prof. dr. Maja Bučar danes in jutri (26. In 27. februarja) sodelujeta na mednarodni e-konferenci Oživljanje globalne ekonomije v novi normalnosti. Konferenco sta organizirali Fakulteta za družbene in humanistične vede  Birla in Birla Global University, Bhubaneswar, Odisha, Indija. Na povabilo dekana prof. dr. Nayaka, ki je častni gost Fakultete za družbene vede Univerze v Ljubljani, sta predstavili poglede na družbene in ekonomske izzive v popandemičnem svetu. Konferenca je združila več kot 200 raziskovalcev iz Azije, Amerike in Evrope.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 26. februar 2021 | v kategoriji: Mednarodno