Dekanja FDV v Podgorici podpisala nadaljevalni sporazum o akademskem sodelovanju fakultete s Fakulteto za politične vede Univerze v Črni gori

DSCN0305

Dekanja FDV prof. dr. Monika Kalin Golob je prejšnji teden z dekanom Fakultete za politične vede Univerze v Črni gori prof. dr. Milanom Markovićem, in ob prisotnosti rektorja univerze prof. dr. Danila Nikolića, podpisala nadaljevalni sporazum akademskega sodelovanja med obema univerzama na študijskem programu Medijske študije in novinarstvo, ki ga v Črni gori že drugo leto izvajajo članice in člani s Katedre za medijske študije.

Predavanja na prvi stopnji se izvajajo že od lanskega študijskega leta, intenzivnejše sodelovanje pa se pričakuje z začetkom magistrskega študija v študijskem letu 2020/21.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 02. julij 2019 | v kategoriji: FDV