Kolegialna pomoč ("Buddy System") - postani "buddy" za tuje študente v študijskem letu 2019-20

Kolegialna pomoč 2019-20Z novim študijskem letom na Fakulteti za družbene vede študente vabimo h kolegialni pomoči, k sodelovanju v "Buddy System", ki povezuje tuje in slovenske študente na neobvezujoči in neformalni ravni. "Buddy-ji" nudijo pomoč tujim študentom z namenom olajšanja težav, s katerimi se tuji študentje soočajo predvsem na začetku izmenjave oziroma študija, mreženja in druženja ter čim boljšega vključevanja tujih študentov v študij in življenje v Sloveniji. "Buddy-ji" pa dobijo priložnost za druženje in navezovanje prijateljstev s tujimi študenti ter komunikacije v tujem jeziku. Vključitev v "Buddy System" priporočamo zlasti študentom, ki že imajo izkušnjo s študijem v tujini, in tistim, ki nameravajo opravljati izmenjavo oz. študirati v tujini v prihodnje.

V prvem semestru študijskega leta 2019-20 na Fakulteti za družbene vede pričakujemo več kot 150 mednarodnih študentov iz različnih držav celotnega sveta. Ker v mednarodni pisarni FDV slišimo veliko zgodb o nepozabnih izkušnjah, ki jih študenti pridobijo tekom izmenjave, si ta sistem prizadeva ustvarjati še več takšnih zgodb in graditi mednarodno mreženje. Če si želite mednarodnega mreženja ter ste motivirani biti "buddy" nekomu izmed prihajajočih tujih študentov, si preberite dodatne informacije v spodnji priponki ter svojo prijavnico oddajte do 30. avgusta 2019, na TEJ POVEZAVI.

Buddy System FDV - opis 2019-20

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 18. avgust 2019 | v kategoriji: FDV