BledCom 2020 uspel navkljub koronavirusu

Video posnetki otvoritve, ki jo je z vključitvijo v živo pozdravila tudi dekanja Fakultete za družbene vede prof. dr. Monika Kalin Golob, uvodno predavanje, panelno razpravo in zaključek, ki so potekali v živo v petek, 3. julija, so na ogled na BledComovi spletni strani: www.bledcom.com. Uvodni nagovor ”Povezovanje ljudi, spreminjanje življenj” je podala Alice Clements, glavna direktorica za vključevanje deležnikov v Brisbane South PHN (Australia).   Na panelu z naslovom ”COVID-19 in njegove povezave z odnosi z javnostmi okoli sveta ” so razpravljali Cara Alaimo (Hofstra University, ZDA), Sun Sun Lim (Singapore University of Technology and Design, Singapur), Stephen Waddington (Wadds Inc. in Newcastle University, VB), moderiral pa Dejan Verčič (Fakulteta za družbene vede, UL in Herman & partnerji, Slovenija). Povzetki in video predstavitve referatov, ki so bili predstavljeni na 27. BledCom-u, so na ogled na www.bledcom.com.

BledCom 2020 photo Dejan Verčič

Fotografija: Dejan Verčič vodi BledCom 2020 s terase Vile Bled