Novice in obvestila

Okrogla miza: Krizno komuniciranje na spletnih družbenih omrežjih

V sredo, 20. marca, je ob 18. uri na Fakulteti za družbene vede potekala okrogla miza z naslovom Krizno komuniciranje na spletnih družbenih omrežjih, ki so jo organizirali alumni katedre za tržno komuniciranje in odnose z javnostmi (TKOJ).

21. marec 2019 | Dogodek, FDV

Obisk Nata ter institucij EU v Bruslju in Haagu

Študentke in študentje so skupaj z doc. dr. Janjo Vuga Beršnak obiskali Nato ter institucije EU v Bruslju in Haagu.

21. marec 2019 | FDV

[Založba FDV] Izšla je knjiga Simone Kukovič in Mira Hačka z naslovom Lokalno politično vodenje: glas svetnikov

Knjigarna FDV je bogatejša za knjigo avtorjev Simone Kukovič in Mira Hačka z naslovom Lokalno politično vodenje: glas svetnikov. Znanstvena monografija se osredotoča na največjo skupino izvoljenih politikov v državi, in sicer na občinske svetnike.

18. marec 2019 | Nova knjiga, FDV

Gremo na elektriko - omizje ob svetovnem dnevu varčevanja z energijo

6. marca, ko obeležujemo svetovni dan varčevanja z energijo, je Elektro Ljubljana v sodelovanju s Fakulteto za družbene vede organiziralo omizje na temo elektrifikacije prometa v prihodnosti.

18. marec 2019 | Dogodek, FDV

[FDV KARIERNIK] Žiga Valič: »Dobra teoretična osnova, znanje jezikov in možnost izmenjave, to so zame tri ključne točke.«

Objavljamo peti intervju iz letošnjega Kariernika. Z Žigo Valičem se je pogovarjal študent obramboslovja Kristjan Kos.

18. marec 2019 | FDV, Kariernik

Dialog z državljani - Ali smo v Evropi varni?

V petek, 15. marca, je na Fakulteti za družbene vede potekal dialog z državljani na temo varnosti v Evropi.

15. marec 2019 | Za medije, FDV

8. marec in 100-letnica Univerze v Ljubljani

V petek smo FDV, FF in vse tri akademije z dogodki ob osmem marcu uradno otvorile začetek praznovanja 100-letnice Univerze v Ljubljani.

11. marec 2019 | Dogodek, FDV

[FDV KARIERNIK] Alma Redžić Selimović: »K uspehu zelo malo prispevajo institucije, zelo veliko pa ljudje.«

Objavljamo četrti intervju iz Kariernika. Z Almo Redžić Selimović se je pogovarjala študentka novinarstva Maja Pavlin.

11. marec 2019 | FDV, Kariernik

Dialog z državljani – o vlogi EU v kriznih razmerah

Predstavništvo Evropske komisije v Sloveniji in Univerza v Ljubljani – Fakulteta za družbene vede smo danes, 8. marca 2019, ob 11. uri izvedli okroglo mizo z naslovom Dialog z državljani – o vlogi EU v kriznih razmerah.

08. marec 2019 | Za medije, Dogodek, FDV

Vabilo za vpis v magistrski študij European Studies - Management of EU-Projects

Projektni partner UL vabi slovenske študente na magistrski študij European Studies - Management of EU-Projects.

08. marec 2019 | FDV