Skoči do osrednje vsebine

Novice in obvestila

Nejc Jemec je magister študijskega programa Novinarstvo. ​

25. april 2022

FDV UL vključena v 2,5-milijonski projekt StR-ESFRI v podporo Evropskemu strateškemu forumu za raziskovalne infrastrukture

Projekt, ki se je začel 1. aprila 2022 in bo trajal 4 leta, bo zagotavljal dodatne vire, orodja in strokovne podlage za ESFRI – forum, ki povezuje odločevalce, financerje in znanstveno skupnost pri določanju skupnih investicijskih prioritet za panevropske raziskovalne infrastrukture (RI) ter zagotavlja implementacijo, trajnost in prenos slednjih v prakso.

22. april 2022

[Zakaj je družboslovje pomembno?]

Nina Meh Savić je magistrica študijskega programa Kulturne študije.

22. april 2022

Delovni čas knjižnice med prvomajskimi prazniki

Obveščamo vas, da bo 27. in 30. aprila ter 2. maja knjižnica zaradi praznikov zaprta.

20. april 2022

[Zakaj je družboslovje pomembno?]

Barbara Bejek je magistrica študijskega programa Komunikologija – Medijske in komunikacijske študije.

20. april 2022

Nominiranci in nominiranke za nagrado Mentor oz. Mentorica leta 2021

Letos bo Mlada akademija že trinajstič zapored podelila nagrado najboljšim mentoricam in mentorjem doktorskih študentk in študentov v Sloveniji. Med nominiranimi tudi pet imen s FDV.

19. april 2022 | Dosežki

[Zakaj je družboslovje pomembno?]

Katja Pančur je magistrica študijskega programa Evropske študije.

18. april 2022

[Zakaj je družboslovje pomembno?]

Anita Durakovič, podatkovna znanstvenica pri podjetju Petrol Slovenija, je magistrica študijskega programa Družboslovna informatika.

15. april 2022

Vzgoja za internet – nov priročnik za starše o varni rabi interneta

Točka osveščanja o varni rabi interneta Safe.si, ki deluje v okviru Fakultete za družbene vede, je izdala nov priročnik za starše z nasveti o varni rabi interneta z naslovom Vzgoja za internet - priročnik za starše. Priročnik je namenjen staršem osnovnošolcev, saj v tem času otroci postanejo intenzivni uporabniki interneta. Prinaša ključne nasvete in opozorila v povezavi z najpogostejšimi tveganji pri uporabi interneta, s katerimi se srečujejo mladostniki.

14. april 2022

[Zakaj je družboslovje pomembno?]

Charles Nonne je magister študijskega programa Mednarodni odnosi.

14. april 2022