Novice in obvestila

Študenti obramboslovja in mednarodnih odnosov na strokovni ekskurziji na Dunaju

Med 8. in 10. aprilom 2019 so se študenti dodiplomskih programov obramboslovja in mednarodnih odnosov udeležili strokovne ekskurzije na Dunaj. Ekskurzija je potekala v okviru dveh predmetov, in sicer Varnost v mednarodnih odnosih in Mednarodne organizacije.

09. maj 2019 | FDV

S predavanji na temo mednarodnega marketinga je na fakulteti gostovala prof. dr. Nükhet Vardar

V sredo, 24. aprila 2019, je pri predmetu Politika mednarodnega poslovanja študente gostovala prof. dr. Nükhet Vardar, predstavnica EdTech startups podjetij v okviru projekta EDUCATE. V predavanjih na temo mednarodnega marketinga je prof. dr. Vardar predstavila dva študijska primera iz serije digitalnega učbenika Brands Whisper’g.

08. maj 2019 | Dogodek, FDV

Pri mednarodni založbi Routledge izšla nova knjiga prof. dr. Dejana Verčiča

Pri mednarodni založbi Routledge je izšla nova knjiga prof. dr. Dejana Verčiča z naslovom Future Directions of Strategic Communication.

08. maj 2019 | Dosežki, FDV

Načelnica Generalštaba Slovenske vojske generalmajorka Alenka Ermenc predavala na FDV

V petek, 26. aprila 2019, je FDV obiskala načelnica Generalštaba Slovenske vojske generalmajorka Alenka Ermenc.

08. maj 2019 | FDV

Marijana Budeč Staničić gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci

Marijana Budeč Staničić je med 1. in 5. aprilom 2019 gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci v okviru Erasmus + izmenjave osebja.

07. maj 2019 | FDV

[FDV Karienik] Izr. prof. dr. Samo Uhan: »Več družbe«

Objavljamo kolumno izr. prof. dr. Samo Uhana s katedre za Analitsko sociologijo iz druge številke Kariernika.

06. maj 2019 | FDV, Kariernik

Fakulteta za družbene vede prejela Certifikat športniku prijazno izobraževanje na ravni višje šole / visokošolskega zavoda

Fakulteta za družbene vede je prejela Certifikat športniku prijazno izobraževanje na ravni višje šole / visokošolskega zavoda, certifikat za spodbudo aktivnosti na področju dvojne kariere športnikov, ki ima veliko uporabno vrednost neposredno za športnike.

29. april 2019 | Dosežki, Za medije, FDV

[FDV Kariernik] Doc. dr. Andrej Kohont: »Pregled zadetkov na najbolj uporabljanem spletnem brskalniku pod pojmom pomanjkanje delavcev pokaže 900.000 rezultatov.«

Objavljamo kolumno doc. dr. Andreja Kohonta s katedre za Sociologijo - Kadrovski menedžment iz druge številke Kariernika.

29. april 2019 | FDV, Kariernik

Fakulteta za družbene vede bo od 1. do 5. maja zaprta

Fakulteta za družbene vede bo od 1. do 5. maja zaprta. Zaprta bo tudi knjižnica.

26. april 2019 | FDV

Gostujoča predavanja prof. dr. Michaela Bošnjaka (ZPID, Univerza v Trieru)

Fakulteta za družbene vede je med 17. in 18. aprilom gostila prof. dr. Michaela Bošnjaka (direktorja inštituta ZPID - Leibniz Institute for Psychology Information in profesorja na Univerzi v Trieru) v sodelovanju z Univerzo v Ljubljani in Fakulteto za matematiko in fiziko.

26. april 2019 | FDV