Novice in obvestila

8. marec in 100-letnica Univerze v Ljubljani

V petek smo FDV, FF in vse tri akademije z dogodki ob osmem marcu uradno otvorile začetek praznovanja 100-letnice Univerze v Ljubljani.

11. marec 2019 | Dogodek, FDV

[FDV KARIERNIK] Alma Redžić Selimović: »K uspehu zelo malo prispevajo institucije, zelo veliko pa ljudje.«

Objavljamo četrti intervju iz Kariernika. Z Almo Redžić Selimović se je pogovarjala študentka novinarstva Maja Pavlin.

11. marec 2019 | FDV, Kariernik

Dialog z državljani – o vlogi EU v kriznih razmerah

Predstavništvo Evropske komisije v Sloveniji in Univerza v Ljubljani – Fakulteta za družbene vede smo danes, 8. marca 2019, ob 11. uri izvedli okroglo mizo z naslovom Dialog z državljani – o vlogi EU v kriznih razmerah.

08. marec 2019 | Za medije, Dogodek, FDV

Vabilo za vpis v magistrski študij European Studies - Management of EU-Projects

Projektni partner UL vabi slovenske študente na magistrski študij European Studies - Management of EU-Projects.

08. marec 2019 | FDV

8. marec na Fakulteti za družbene vede

Na Fakulteti za družbene vede smo obeležili mednarodni dan žensk.

08. marec 2019 | FDV

Odprt drugi krog prijav za skupni magistrski program EMA

Obveščamo, da je odprt drugi krog prijav za skupni magistrski program The European Master’s Programme in Human Rights and Democratisation - EMA.

06. marec 2019 | Mednarodno, FDV

Obisk delegacije z Univerze v Črni gori

Dekanja FDV prof. dr. Monika Kalin Golob je z rektorjem prof. dr. Danilom Nikolićem in delegacijo opravila razgovore o izvajanju dvostranskega sporazuma akademskega sodelovanja med obema univerzama na študijskem programu Medijske študije in novinarstvo, ki ga v Črni gori že drugo leto izvajajo naši članice in člani s Katedre za medijske študije.

04. marec 2019 | Dogodek, Mednarodno

[FDV KARIERNIK] Pogovor z Aljošo Bagolo: "FDV ustvari pogled na svet, ki je edinstven."

Obljavljamo naslednji intervju iz Kariernika. Z Aljošo Bagolo se je pogovarjal študent novinarstva Matej Simič.

04. marec 2019 | FDV, Kariernik

Sledi resničnega: na poti med Iowo in Slovenijo

V gradu Cekin (Muzej novejše zgodovine) je do 24. marca 2019 fotografska razstava prof. dr. Hanna Hardta Sledi resničnega: na poti med Iowo in Slovenijo..

01. marec 2019 | FDV

[FDV KARIERNIK] Pogovor z Nino Lenko: "Teren si je treba pripraviti že med študijem."

Objavljamo drugi intervju iz nove številke Kariernika. Z diplomantko Nino Lenko se je pogovarjala študentka novinarstva Maja Pavlin.

24. februar 2019 | FDV, Kariernik