Skoči do osrednje vsebine

Novice in obvestila

Slavnostna podelitev diplom

Slavnostna podelitev diplom ponovno v živo.

24. junij 2022 | Dogodek, FDV

Javna promocija doktoric in doktorjev

Vsem prejemnikom in prejemnicam iskrene čestitke.

24. junij 2022 | Dogodek, FDV

Individualno svetovanje in delovni čas knjižnice julija in avgusta

Preverite poletni urnik knjižnice, ki to poletje ponuja tudi individualno svetovanje za iskanje virov v živo in na daljavo.

22. junij 2022 | Obvestila

[Častni shod] Priznanje za življenjsko delo: prof. dr. Miroslav Stanojević

Sklepni dogodek ob 60. obletnici FDV smo zaključili s slavnostno podelitvijo priznanj za dosežke zaposlenim in študentom FDV.

21. junij 2022 | Dosežki

[Častni shod] Priznanje za izjemne dosežke na področju dviga ugleda fakultete: prof. dr. Marko Milosavljević

16. junij 2022 | Dosežki

[Častni shod] Priznanje za izjemne dosežke na področju dviga ugleda fakultete: prof. dr. Damjan Lajh

13. junij 2022 | Dosežki

Teorija in praksa: Posebna številka / 2022

Ob šestdesetletnici študija in raziskovanja politologije v Sloveniji, je izšla posebna številka revije Teorija in praksa. Objavljamo članke avtorjev, ki predstavljajo in analizirajo posamezne vidike dosedanjega razvoja politologije kot študija, raziskovanja in njenega epistemološkega uresničevanja kot posebne znanosti o politiki v razmerju do dugih družboslovnih disciplin. Vabljeni k branju!

10. junij 2022 | TiP

Raziskovalni dan FDV

Velike transformacije v evropskem in nacionalnem raziskovalnem prostoru raziskovalce silijo, da več pozornosti posvetijo komuniciranju svojih ugotovitev.

07. junij 2022

[Častni shod] Fakultetno priznanje za izjemne dosežke na znanstvenoraziskovalnem področju: prof. dr. Mitja Velikonja

06. junij 2022 | Dosežki

Testni dostop do Numérique Premium

Numérique Premium je zbirka elektronskih knjig s področja humanistike, družboslovja, prava in politologije. Vsebuje več kot 5.400 knjig v francoščini, ki jih izdaja 60 založnikov.

06. junij 2022