51501145294_9b540ed927_c

Med 20. in 22. septembrom 2021 je v Lizboni potekala 18. konferenca organizacije European Athlete Student (EAS) posvečena tematiki dvojne kariere športnikov (European Athlete Student Annual Conference). S podporo štipendije Bengt Nybelius Scholarship za leto 2020/21, ki jo podeljuje mreža European Student Athlete (EAS) za perspektivne prispevke/projekte s področja dvojne kariere, je na konferenci sodelovala asist. Nataša Verk s Katedre za tržno komuniciranje in odnose z javnostmi. V imenu soavtorjev, med katerimi je tudi red. prof. dr. Klement Podnar, je predstavila prispevek na temo dvojne kariere športnikov z vidika izzivov usklajevanja zaposlitve in športne kariere ter pomena skladnosti vrednot športnikov in tržnih znamk. Prispevek je vezan na Erasmus+ projekt BRAVA-DC (Brand Value Alignment through Dual Career), pri katerem kot ena izmed partneric projekta sodeluje tudi Fakulteta za družbene vede. Slovenijo med partnerji projekta zastopata še Fakulteta za šport in slovenska podružnica mreže EUSA (European University Sports Association Institute).

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 24. september 2021 | v kategoriji: Mednarodno