Novice in obvestila

S predavanji na temo mednarodnega marketinga je na fakulteti gostovala prof. dr. Nükhet Vardar

V sredo, 24. aprila 2019, je pri predmetu Politika mednarodnega poslovanja študente gostovala prof. dr. Nükhet Vardar, predstavnica EdTech startups podjetij v okviru projekta EDUCATE. V predavanjih na temo mednarodnega marketinga je prof. dr. Vardar predstavila dva študijska primera iz serije digitalnega učbenika Brands Whisper’g.

08. maj 2019 | Dogodek, FDV

Pri mednarodni založbi Routledge izšla nova knjiga prof. dr. Dejana Verčiča

Pri mednarodni založbi Routledge je izšla nova knjiga prof. dr. Dejana Verčiča z naslovom Future Directions of Strategic Communication.

08. maj 2019 | Dosežki, FDV

Načelnica Generalštaba Slovenske vojske generalmajorka Alenka Ermenc predavala na FDV

V petek, 26. aprila 2019, je FDV obiskala načelnica Generalštaba Slovenske vojske generalmajorka Alenka Ermenc.

08. maj 2019 | FDV

Marijana Budeč Staničić gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci

Marijana Budeč Staničić je med 1. in 5. aprilom 2019 gostovala na Fakulteti za družbene vede v Salamanci v okviru Erasmus + izmenjave osebja.

07. maj 2019 | FDV

[FDV Karienik] Izr. prof. dr. Samo Uhan: »Več družbe«

Objavljamo kolumno izr. prof. dr. Samo Uhana s katedre za Analitsko sociologijo iz druge številke Kariernika.

06. maj 2019 | FDV, Kariernik

Fakulteta za družbene vede prejela Certifikat športniku prijazno izobraževanje na ravni višje šole / visokošolskega zavoda

Fakulteta za družbene vede je prejela Certifikat športniku prijazno izobraževanje na ravni višje šole / visokošolskega zavoda, certifikat za spodbudo aktivnosti na področju dvojne kariere športnikov, ki ima veliko uporabno vrednost neposredno za športnike.

29. april 2019 | Dosežki, Za medije, FDV

[FDV Kariernik] Doc. dr. Andrej Kohont: »Pregled zadetkov na najbolj uporabljanem spletnem brskalniku pod pojmom pomanjkanje delavcev pokaže 900.000 rezultatov.«

Objavljamo kolumno doc. dr. Andreja Kohonta s katedre za Sociologijo - Kadrovski menedžment iz druge številke Kariernika.

29. april 2019 | FDV, Kariernik

Fakulteta za družbene vede bo od 1. do 5. maja zaprta

Fakulteta za družbene vede bo od 1. do 5. maja zaprta. Zaprta bo tudi knjižnica.

26. april 2019 | FDV

Gostujoča predavanja prof. dr. Michaela Bošnjaka (ZPID, Univerza v Trieru)

Fakulteta za družbene vede je med 17. in 18. aprilom gostila prof. dr. Michaela Bošnjaka (direktorja inštituta ZPID - Leibniz Institute for Psychology Information in profesorja na Univerzi v Trieru) v sodelovanju z Univerzo v Ljubljani in Fakulteto za matematiko in fiziko.

26. april 2019 | FDV

Sklop predavanj profesorja Hyoung-jin Shina z Univerze Kyungpook iz Južne Koreje

V torek in sredo, 23. in 24. aprila, smo na Fakulteti za družbene vede gostili pedavatelja profesorja Hyoung-jin Shina z Univerze Kyungpook iz Južne Koreje.

25. april 2019 | FDV