Novice in obvestila

Pomoč pri izobraževanju na daljavo

Ker smo od 16. 3. 2020 na Univerzi v Ljubljani, da bi zajezili širjenje koronavirusa SARS-CoV-2, prešli na izobraževanje na daljavo, smo zagotovili tudi pomoč študentom in študentkam pri izobraževanju na daljavo.

16. marec 2020 | FDV, fdv

Uspešno izvedena dan EARL in predstavitev knjige "Procesi in odnosi v vzhodni Aziji"

V četrtek,19. decembra 2019, se je na Slovenski akademiji znanosti in umetnosti odvil Dan EARL in predstavitev knjige "Procesi in odnosi v Vzhodni Aziji". Dogodek je bil organiziran okviru počastitve stoletnice Univerze v Ljubljani, imel pa je tri glavne cilje – predstavitev knjige strokovnjakov na področju Vzhodne Azije, opraviti razmislek o stanju vzhodnoazijskih študij v Sloveniji nekoč in danes ter opredeliti vlogo EARL v njihovem prihodnjem razvoju.

01. januar 2020 | fdv