Skoči do osrednje vsebine

Novice in obvestila

Knjiga dr. Mitje Velikonje v finalnem izboru za najboljšo knjigo Next Generation Indie Book Awards

Knjižno delo z naslovom The Chosen Few: Aesthetics and Ideology in Football-Fan Graffiti and Street Art je izšlo lani pri založbi DoppeHouse Press v Los Angelesu.

05. oktober 2022 | Dosežki, FDV

Gostujoče predavanje na Natovem centru odličnosti

V sklopu sporazuma med FDV in Natovim centrom odličnosti, je doc. dr. Jelena Juvan obiskala center in izvedla predavanje z naslovom "Security Force Assistance in Fragile States".

29. september 2022 | Obvestila, Dosežki

Vabljeno predavanje na Washington State University v ZDA

Prof. dr. Miro Haček je na povabilo prof. dr. Cornella W. Claytona izvedel vabljeno predavanje na Foley Institute, ki deluje znotraj Washington State University, ZDA.

28. september 2022 | Dosežki

Dr. Urša Golob in asist. Nataša Verk prejeli nagrado za najboljši prispevek na 6. CSR Communication Conference

Najboljši prispevek konference po mnenju komisije nosi naslov: The problem with organisationally prescribed CSR aspirations: Can aspirational talk lead to the (perceived) need for ‘aspirational relief’?

21. september 2022 | Dosežki, FDV

Dr. Gregor Petrič in asist. Špela Orehek osvojila nagrado Outstanding Paper in 2022 Emerald Literati Awards

Red. prof. Gregor Petrič in doktorska kandidatka pod njegovim mentorstvom asist. Špela Orehek s Centra za metodologijo in informatiko sta osvojila nagrado založništva Emerald za znanstveni članek z naslovom A systematic review of scales for measuring information security culture.

08. september 2022 | Dosežki, FDV

[DOGODEK] Evropska konferenca o politiki in spolu

Štiridnevno konferenco je obiskalo več kot 400 udeleženk in udeležencev, ki so skupaj prisluhnili temam s področja študij spola in spolnosti v politiki ter istočasno krepili vezi v globalni skupnosti raziskovalcev in raziskovalk.

12. julij 2022 | Dosežki, FDV

[Častni shod] Priznanje za življenjsko delo: prof. dr. Miroslav Stanojević

Sklepni dogodek ob 60. obletnici FDV smo zaključili s slavnostno podelitvijo priznanj za dosežke zaposlenim in študentom FDV.

21. junij 2022 | Dosežki

[Častni shod] Priznanje za izjemne dosežke na področju dviga ugleda fakultete: prof. dr. Marko Milosavljević

16. junij 2022 | Dosežki

[Častni shod] Priznanje za izjemne dosežke na področju dviga ugleda fakultete: prof. dr. Damjan Lajh