Skoči do osrednje vsebine

Novice in obvestila

Teden Univerze v Ljubljani

Vsako leto je prvi teden decemba na Univerzi v Ljubljani posvečen praznovanju ustanovitve s poklonom najodličnejšim pedagoškim, raziskovalnim, študentskim in strokovnim dosežkom, podeljujeni so častni nazivi, plakete, nagrade in priznanja.

10. december 2021 | Dosežki

Članek Brede Luthar in Maruše Pušnik med najodličnejšimi raziskovalnimi dosežki Univerze v Ljubljani 2021

Danes se je s podelitvijo priznanj za najodličenjše raziskovalne dosežke začel Teden Univerze v Ljubljani.

29. november 2021 | Dosežki

Tina Savič, Dora Matejak in Jana Arbeiter so prejele nagrado Društva za Združene narode za Slovenijo za najboljša magistrska in doktorska dela

V četrtek, 4. novembra, je v prostorih Društva za Združene narode za Slovenijo potekala svečana podelitev nagrad za najboljša diplomska, magistrska in doktorska dela.

08. november 2021 | Dosežki

Prvi diplomant prenovljenih dodiplomskih študijskih programov na FDV

Fakulteta je prejšnji teden dobila prvega diplomanta prenovljenih programov v svoji generaciji, do vključno današnjega dne pa je študij na prenovljenih dodiplomskih programih zaključilo že 15 študentk in študentov.

15. junij 2021 | Dosežki

Dr. Dejan Verčič, dr. Rok Zupančič in dr. Ana Bojinović Fenko so bili nominirani za Mentorja oz. Mentorico leta 2020

Pet finalistov izbora ter zmagovalec oz. zmagovalka bodo razglašeni na slavnostni podelitvi, ki bo potekala 26. maja 2021 od 18.00 do 19.00 prek spleta.

12. maj 2021 | Dosežki

Prof. dr. Dejan Verčič med najbolj citiranimi v svoji stroki

V zadnjem desetletju (2010-2019) je bil drugi najbolj citirani raziskovalec na področju globalnih odnosov z javnostmi na svetu, kar je pokazala bibliometrična analiza 521 člankov, ki so bili objavljeni med leti 1983-2019 v šestih glavnih znanstvenih revijah s tega področja.

25. januar 2021 | Dosežki, FDV