Novice in obvestila

Pismo dekanje o predvidenih scenarijih in jesenskem izpitnem obdobju

Trenutna epidemiološka slika nam ne daje upanja, da bi v jesenskem izpitnem obdobju lahko vse preverjanje znanja izvedli na fakulteti. Najverjetneje bo ponovno del potekal na fakulteti, del pa na daljavo oz. bodo klasični izpiti nadomeščeni z drugimi oblikami preverjanja znanja.

30. julij 2020 | FDV

FDV raziskuje: vabilo študentom k sodelovanju v raziskavi o študiju na daljavo

Vabljeni, da z izkušnjami o študiju na daljavo pripomorete k izboljšavam in morebitnim potrebnim spremembam na tem področju v prihodnje. Vaše mnenje šteje!

28. julij 2020 | FDV

Poletni tabor za sorojence/otroke oseb z različnimi zdravstvenimi težavami, posebnimi potrebami, oviranostmi

Tabor za sorojence bo potekal od 23. avgusta do 29. avgusta 2020 v Centru Sonček, Vrtiče pri Zgornji Kungoti.

24. julij 2020 | FDV

Razpis za tutorje 2020/2021

Fakulteta za družbene vede in Študentski svet Fakultete za družbene vede razpisujeta 29 prostih mest za tutorje/ke študente. Prijavite se s priloženim obrazcem.

24. julij 2020 | FDV, Razpis

Vojaški tabor 2020

Na vojaškem taboru je bilo letos skoraj 90 udeležencev, med njimi tudi študenti obramboslovja in študenti drugih programov na FDV.

21. julij 2020 | FDV

Podpisan sporazum o sodelovanju z MLF

Rektorji Univerze v Ljubljani, Univerze v Trstu in Nacionalne univerze za javne službe v Budimpešti in poveljnik Večnacionalnih sil kopenske vojske (MLF) s sedežem v Vidmu so podpisali sporazum o sodelovanju.

14. julij 2020 | FDV

BledCom 2020 uspel navkljub koronavirusu

27. mednarodna konferenca o raziskovanju odnosov z javnostmi BledCom 2020 je dosegla več kot 9.000 parov oči na Facebooku, kamor se je umaknila zaradi omejitve potovanj okoli sveta.

09. julij 2020 | FDV

Z naravo proti zasvojenosti z digitalnimi tehnologijami

Na Točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si, ki deluje v okviru naše fakultete, so pripravili nekaj nasvetov proti prekomerni rabi digitalnih tehnologij med počitnicami. Prav tako priporočajo, da aplikacije in račune, ki jih ne potrebujemo več, izbrišemo.

08. julij 2020

Spremenjen način uporabe orodja 1KA

Zaradi naraščajočega obsega uporabnikov je namestitev orodja za spletno anketiranje 1KA na domeni www.1ka.si s 1. julijem 2020 spremenila pogoje delovanja.

01. julij 2020

Izr. prof. dr. Boštjan Udovič ponovno izvoljen za nacionalnega predstavnika v Izvršnem odboru Evropskega združenja za razvojne študije

EADI je največja organizacija, ki združuje strokovnjake s področja preučevanja razvoja in razvojnih politik.

01. julij 2020 | Dosežki, FDV