Novice in obvestila

Izšla je druga številka FDV Kariernika

V drugi številki kariernega časopisa smo se ponovno podali po kariernih poteh diplomantk in diplomantov naše fakultete.

14. februar 2019 | Obvestila, Alumni

Objavljen poziv za prijavo panelov in prispevkov za letno konferenco CEPSA

Objavljen je poziv za prijavo panelov in prispevkov za letno konferenco CEPSA. Poziv za panele je odprt do 30. aprila, za individualne prispevke pa do 31. maja.

07. februar 2019 | Obvestila, FDV, Razpis

Izšla knjiga Jezik dotika: lingvistični vidiki v haptičnih študijah, ur. doc. dr. Mirt Komel

Pri prestižni mednarodni založbi Bloomsbury press, ki izdaja tako leposlovje kot znanstveno literaturo, je sveža iz tiska prišla znanstvena monografija Jezik dotika: lingvistični vidiki v haptičnih študijah ki jo je uredil naš sodelavec Mirt Komel v okviru projekta sofinanciranega s strani ARRS v sklopu posebne komplementarne sheme ERC.

21. januar 2019 | Obvestila, FDV

Odprte so prijave na Rektorjevo nagrado za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2019

Ljubljanski univerzitetni inkubator v sodelovanju z Univerzo v Ljubljani objavlja razpis za Rektorjevo nagrado, za katero se lahko potegujejo tako študenti kot zaposleni na UL, z inovativnimi tehnološkimi in netehnološkimi inovacijami. Rok za prijavo je 3. marec 2019.

16. januar 2019 | Obvestila