Novice in obvestila

Za obdobje:

Testni dostop do De Gruyter Online

Do 30. novembra 2017 imamo na UL na voljo testni dostop do vira De Gruyter Online. Gre za informacijski vir, ki ponuja več kot 900 znanstvenih in strokovnih revij, ki multisiciplinarno pokrivajo mnoga področja, med drugim tudi politiko, ekonomijo in sociologijo.

22. september 2017 | Obvestila

Pretresla nas je tragična vest, da je umrl naš sodelavec in prijatelj dr. Toni Pustovrh

Z žalostjo sporočamo, da nas je veliko prezgodaj zapustil sodelavec in prijatelj dr. Toni Pustovrh.

26. julij 2017 | Obvestila

Kolektivni dopust od 24. 7. do 6. 8.

Obveščamo vas, da so med 24. julijem in 6. avgustom na Fakulteti za družbene vede predvidene poletne počitnice oz. kolektivni dopust.

26. julij 2017 | Obvestila

Razpis za tutorje študente 2017

Fakulteta za družbene vede (FDV) in Študentski svet Fakultete za družbene vede (ŠS FDV) razpisujeta 28 prostih mest za tutorje študente.

06. julij 2017 | Obvestila

Prva prejemnica dvojne diplome v okviru sporazuma med UL-FDV in Univerzo v Salernu

V juniju 2017 smo dobili prvo prejemnico dvojne magistrske listine programov Družboslovna informatika FDV UL in Master of Science in Sociology and Policies for the Territory Univerze v Salernu.

21. junij 2017 | Obvestila

Novoizvoljena dekanja Fakultete za družbene vede je prof. dr. Monika Kalin Golob

Na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani smo za mandatno obdobje 2017—2021 izvolili novo dekanjo, profesorico dr. Moniko Kalin Golob.

20. junij 2017 | Obvestila

Novi doktorji znanosti

Prorektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Goran Turk je v petek, 16. junija 2017, v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani promoviral 9 doktoric in doktorjev znanosti s Fakultete za družbene vede.

19. junij 2017 | Obvestila

Znani so rezultati natečaja #svetnicrnobel

Konec leta 2016 smo dijake in študente pozvali k sodelovanju v natečaju #svetnicrnobel na omrežju Instagram. Želeli smo, da v svoj objektiv ujamejo podobe sveta, ki bi po njihovem mnenju lahko bile tudi drugačne. Svoje družbenokritične fotografije so sodelujoči na omrežju Instagram vse do konca aprila 2017 objavljali pod oznako #svetnicrnobel. Znani so rezultati.

16. junij 2017 | Obvestila, Dogodek

Pretresla nas je žalostna vest, da je umrl naš študent Jernej Čad

​Z žalostjo sporočamo, da nas je veliko prezgodaj zapustil študent podiplomskega študija na Fakulteti za družbene vede Jernej Čad.

07. junij 2017 | Obvestila

Testni dostop do zbirke Climate Change and Law Collection

Na Univerzi v Ljubljani imamo do 15. 6. 2017 testni dostop do zbirke Climate Change and Law Collection.

23. maj 2017 | Obvestila