Novice in obvestila

[Galerija FDV]: "Kontrasti: Pristnost starega in novega"

Razstavo sta odprla južnokorejski fotograf, Choonsic JO in izr. prof. ddr. Aljoša Pužar, ki je predaval o južnokorejskem podeželju, družbenem obrobju in paradoksu korejske modernizacije.

23. december 2019 | Galerija FDV, FDV

[Galerija FDV]: Mezopotamija

13. novembra 2019 smo na Fakulteti za družbene vede otvorili razstavo iraškega slikarja Arkana Al Nwasa z naslovom Mezapotamija.

29. november 2019 | Galerija FDV, FDV

V Galeriji Fakultete za družbene vede na ogled razstava fotografij študentk in študentov ALUO Send Nudes

V Galeriji FDV je včeraj potekala otvoritev razstave fotografij študentk in študentov Akademije za likovno umetnost in oblikovanje Send Nudes. Razstava skozi fotografski medij obravnava odnos do telesa, golote in spolnosti v spontanih vsakdanjih situacijah in insceniranih postavitvah.

12. junij 2019 | Galerija FDV, FDV