Testni dostopi do e-virov

1. Testni dostop do novih zbirk SAGE:

• SAGE Knowledge je obsežna platforma, ki vključuje SAGE Books, SAGE Reference, SAGE Navigator, SAGE Video, SAGE Business Cases in CQ Press. Zbirke pokrivajo vsa področja družboslovja in vključujejo elektronske knjigepregledna in referenčna dela ter video posnetke. Vir omogoča iskanje in brskanje po več kot 10.000 enotami gradiva.
  • SAGE Research Methods Video prinaša video posnetke o učinkovitem raziskovalnem procesu. Na voljo je skoraj 500 posnetkov v skupnem trajanju 125 ur.

Oddaljen dostop je omogočen za študente, diplomante in osebje UL, ki so člani knjižnic UL, CTK in NUK.

2. Testni dostop do 75.000 naslovov elektronskih knjig založnika De Gruyter in partnerskih založnikov. Gre za zbirko knjig, ki so bile objavljene med leti 1650 in 2016 in pokrivajo različna področja humanistike in družboslovja. Do zbirke lahko dostopate preko portala De Gruyter Online. Testni dostop je omogočen do 31. 7. 2020.

Oddaljeni dostop je mogoč za študente in osebje Univerze v Ljubljani, ki so člani knjižnic Univerze v Ljubljani in CTK, ter za vse člane NUK.

Morebitna opažanja, pripombe in predloge v zvezi z zbirko lahko sporočite na knjiznica@fdv.uni-lj.s

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 28. april 2020