Skoči do osrednje vsebine

Strokovni posvet ravnateljev in strokovnih delavcev svetovalnih služb na osnovnih šolah

Učiteljsko družboslovno društvo Naša zemlja in točka osveščanja o varni rabi interneta Safe.si organizirata strokovni posvet, ki je namenjen ravnateljem in strokovnim delavcem svetovalnih služb na osnovnih šolah. Posvet, katerega glavna tema bo nasilje in obravnava nasilja, bo potekal v petek, 30. septembra ob 8.00, na Fakulteti za družbene vede v veliki dvorani.

Prijave sprejemamo do 26. septembra 2022 na elektronski naslov KUD@nasazemlja.si. Informacije o izobraževanju lahko pridobite na tel. št. 031 326 317. Udeleženci prejmejo po končanem izobraževanju potrdilo o izobraževanju. Izobraževanje je brezplačno. Na posvetu bodo udeleženci lahko prevzeli različna Safe.si gradiva na temo varne rabe interneta: plakate, zloženke in priročnik za starše Vzgoja za internet.

Več o programu si lahko preberete na povezavi

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 22. september 2022