Srečanje slovenskega predsednika g. Boruta Pahorja in avstrijskega zveznega predsednika dr. Alexandra Van der Bellna

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za družbene vede, v sodelovanju s Študentsko organizacijo FDV,  Študentskim svetom in Študentskim društvom za mednarodne odnose Globallis vabi na srečanje slovenskega predsednika g. Boruta Pahorja in avstrijskega zveznega predsednika dr. Alexandra Van der Bellna s študenti in zaposlenimi. Srečanje se bo odvijalo v sredo 24. maja 2017 ob 12.00 uri v predavalnici 7. Cenjena gosta bo pozdravil dekan Fakultete za družbene vede prof. dr. Rado Bohinc.

Tema pogovora bo prihodnost Evropske unije.

Zaradi nemotene organizacije dogodka, protokolarnih in varnostnih razlogov vas vljudno prosimo, da svoj sedež v predavalnici zasedete do vključno 12. ure. Vhod v predavalnico bo možen od 11:30 ure dalje.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 17. maj 2017