Šest desetletij za preteklost, šest desetletij za prihodnost - mednarodna konferenca ob 60 letih mednarodnih odnosov v Sloveniji

Šest desetletij za preteklost, šest desetletij za prihodnost

Mednarodna konferenca ob 60 letih mednarodnih odnosov v Sloveniji

Ljubljana, 8.—9. oktober (hibridna izvedba), na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani

Vabljeni k udeležbi na mednarodni konferenci, ki bo proslavila dolgoletno tradicijo poučevanja in proučevanja mednarodnih odnosov v Sloveniji. Priložnosti primerno bodo na konferenci prisotni vidni sedanji in nekdanji profesorji in profesorice, ki sodelujejo ali so sodelovali pri izvedbi študijskega programa Mednarodni odnosi. Poleg njih bomo lahko pozdravili najvišje predstavnike in predstavnice vseh treh najpomembnejših akademskih združenj za proučevanje mednarodnih odnosov: ISA, EISA, in CEEISA, s katerimi so člani in članice katedre tesno povezani kot soustanovitelji/-ce, predsedniki/-ce, člani/-ce upravnih odborov.

Vabimo vas, da se konference aktivno udeležite z lastnimi prispevki, in sicer:

Rok za prijavo je 31. julij. Za morebitne dodatne informacije lahko pišete na international-relations.60@fdv.uni-lj.si ali neposredno programskemu vodji konference, prof. dr. Zlatku Šabiču.

Program konference>>

O pripravi konference bomo redno obveščali. Veselimo se vaših prispevkov!

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 05. julij 2021