[RAZPIS] za prijavo: v celoti financiran medregionalni doktorat s področja otrokovih pravic

Septembra 2020 bo Global Campus kandidatu, ki raziskuje področje otrokovih pravic, ponudili polno štipendijo (za največ štiri leta). To je odlična priložnost ne samo za izboljšanje podiplomskih raziskav, temveč tudi za obogatitev medregionalnega sodelovanja.

Štipendija bo krila vse stroške kandidata (življenjski stroški, potni stroški, raziskovalne dejavnosti in šolnine). Poleg tega bo moral kandidat za promocijo medregionalnih raziskav obiskati še dve univerzi v drugih regijah mreže Global Campus, kar bo ravno tako stroškovno pokrila štipendija. Pomembno pa je omeniti, da bo financiranje omejeno na alumnije Global Campus (vseh regij).

Razpis za prijave najdete tukaj. Rok za prijavo je 11. avgust, intervjuji bodo potekali med 17. in 27. avgustom, kandidat pa bo o rezultatih obveščen do 28. avgusta.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 16. julij 2020 | v kategoriji: FDV