Povabilo NIJZ k sodelovanju v Nacionalni raziskavi ZP študentov v povezavi s covid-19

Nacionalni inštitut za javno zdravje izvaja raziskavo z naslovom Nacionalna raziskava zdravstvene pismenosti študentov v povezavi s covid-19. Vanjo želijo vključiti študente vseh visokih šol in fakultet v Sloveniji. Cilj raziskave je pri študentih ugotoviti stopnjo zdravstvene pismenosti, stresa in bremena ter ugotoviti značilnosti vedenja pri iskanju spletnih informacij v povezavi s covid-19.

Pripravili so spletno anketo in k njenemu reševanju bi radi spodbudili čim več študentov. K sodelovanju ste povabljeni tudi študednje naše fakultete.

Več si preberite v prilogi.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 05. november 2020