Pogovor z Aleksandrom Čeferinom: šport, politika in novinarstvo

Plakat_Sport_politika_novinarstvoPogovor z Aleksandrom Čeferinom, predsednikom Evropske nogometne zveze (UEFA)
6. december 2018 ob 16. uri
Velika dvorana Fakultete za družbene vede, Kardeljeva ploščad 5, Ljubljana

Katedra za novinarstvo vljudno vabi na pogovor z Aleksandrom Čeferinom, predsednikom Evropske nogometne zveze, o vpetosti nogometa v politična, ekonomska in medijska razmerja moči.

Pogovor bosta vodila diplomanta novinarstva Suzana Lovec, urednica rubrik 24ur Fokus in 24 ur Inšpektor na televiziji Pop TV,  ter Blaž Petkovič, novinar časopisa Večer in asistent na Katedri za novinarstvo. Po pogovoru bo sledila razprava študentk in študentov s predsednikom UEFA, ki jo pripravljajo v okviru predmeta Specializirano novinarstvo, v letošnjem študijskem letu usmerjenega v področje športa.

Pri organizaciji dogodka Alumni FDV sodeluje tudi Društvo študentov novinarstva FEJS.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 21. november 2018