Partnerstvo za spremembe

Posredujemo poziv AmCham Slovenija in Ministrstva za javno upravo.

Iščemo izzive in želimo si več sodelovanja z mladimi!

Imaš idejo, kako bi tudi ti lahko prispeval k izboljšanju kvalitete življenja v Sloveniji? Zdaj se lahko prijaviš in izkoristiš edinstveno priložnost, ko ti bomo za reševanje tvojega izziva zagotovili ekipo iz gospodarstva in javne uprave.

Kaj pridobiš? Nove izkušnje in veščine, mreženje z gospodarstvom in javno upravo, priložnost, da nekomu izboljšaš življenje v naši družbi.

Če te stvar zanima, imaš zdaj priložnost, da prijaviš svoj izziv, in sicer do 15. 10. 2019 (zaradi izjemnega zanimanja za sodelovanje smo že podaljšali rok za prijave)!

AmCham Slovenija in Ministrstvo za javno upravo

P.S.

Ali veš, da lahko šola s 1.000 dijaki letno prihrani do 40.000 EUR, če bi starši in šola namesto papirnatih položnic uporabljali le e-račune?

Vsakega izmed nas je zaznamoval vsaj en-a učitelj-ica – si že prijavil svojega?

To so le nekateri izmed izzivov, ki smo jih v sodelovanju med javno upravo in gospodarstvom reševali v preteklih krogih Partnerstva za spremembe, inovativne platforme sodelovanja v Sloveniji. In dosegli rezultate, seveda.

PZS 6. krog - Povezani za akcijo - natečaj

PZS 6. krog - Povezani za akcijo - prijavnica