Otvoritev razstave del študentov UL ALUO z naslovom Odtisi

ALUO_ODTISI_RazstavaGalerija FDV vas vljudno vabi na otvoritev razstave del študentk in študentov Akademije za likovno umetnost in oblikovanje (UL ALUO) z naslovom ODTISI. Razstava je bila pripravljena ob 10. obletnici vzpostavitve študijske smeri Unikatno oblikovanje / steklo in keramika v sodelovanju s Fakulteto za družbene vede in Svetom za umetnost Univerze v Ljubljani.

Otvoritev bo potekala v sredo, 12. decembra 2018 ob 16.30 uri v Veliki predavalnici Fakultete za družbene vede. Razstavo bosta odprli dekanja UL ALUO izr. prof. mag. Lucija Močnik Ramovš in dekanja UL FDV prof. dr. Monika Kalin Golob. Razstavljena dela so nastala pod mentorstvom prof. mag. Tanje Pak in doc. Kristine Rutar.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 05. december 2018 | v kategoriji: Dogodek