Natečaj Falling Walls Lab - natečaj PODALJŠAN do 15. 9.

FWL_SoMe_FB_1200x1200px3

Ljubljanski univerzitetni inkubator tudi letos izvaja mednarodni natečaj Falling Walls Lab Ljubljana, v sodelovanju z Univerzo v Ljubljani in Nemško službo za akademske izmenjave (DAAD) ob podpori Zveznega ministrstva za zunanje zadeve Nemčije.

IMAŠ INOVATIVNO IDEJO?

Verjameš, da ima potencial in se bo razvila na gospodarskem, znanstvenem ali širšem družbenem okolju?

Prijavi se na dogodek FALLING WALLS LAB LJUBLJANA 2019, da bomo slišali in videli prav tvojo prebojno idejo! Svoje edinstvene zamisli in inovativne projekte lahko strneš v prepričljivo 3 minutno predstavitev v angleščini ter s tem podreš zid na poljubnem  akademskem področju.

Zmagovalec Falling Walls Lab Ljubljana bo odpotoval na Falling Walls Lab Finale, ki bo 8. novembra 2019 v Berlinu in prejel vstopnico za odmevno konferenco Falling Walls.
Podirajmo zidove skupaj! Več na povezavi

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 31. maj 2019 | v kategoriji: FDV