Mednarodni teden FDV – študij v tujini

Fakulteta za družbene vede organizira mednarodni teden, v katerem bomo študentom predstavili možnosti študija v tujini. V tednu od 19. do 23. novembra 2018 bodo na to temo potekale tutorske ure kateder ob sodelovanju predstavnikov za mednarodno sodelovanje in mednarodne pisarne. Osrednji dogodek bo potekal v četrtek, 22. novembra, med 9:00 in 16:30, in sicer mednarodni sejem, na katerem bodo študentje dobili informacije o izmenjavi, partnerskih univerzah ter življenju v tujini iz prve roke, saj bodo na dogodku sodelovali študenti, ki so že bili na izmenjavi, in tuji študenti iz partnerskih univerz. Dogodek bo tudi odlična priložnost vzpostavljanja stika med izmenjevalnimi in matičnimi študenti. Stojnice bodo postavljene v avli in glavnem hodniku FDV.

Isti dan organiziramo tudi dogodek »Zakaj po mednarodne izkušnje?« za študente, ki se odločajo del študija opraviti na tujih univerzah, in sicer ob 9:00 ter ponovitev ob 16:00 v FDV-7. Zainteresiranim študentom bodo predstavljene prednosti, ki jih ponuja študijska izmenjava, ter možnosti, ki jih študenti imajo v prihajajočem študijskem letu 2019-20.

Za vsa dodatna vprašanja vam je na voljo mednarodna pisarna FDV.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 30. oktober 2018