Mednarodni sejem FDV – študij v tujini

Mednarodna pisarna Fakultete za družbene vede organizira mednarodni sejem v četrtek, 5. decembra 2019, med 9.00 in 15.30. Na dogodku bodo študentje dobili informacije o izmenjavi, partnerskih univerzah ter življenju v tujini iz prve roke, saj bodo na dogodku sodelovali študenti, ki so že bili na izmenjavi, in tuji študenti iz partnerskih univerz. Dogodek bo tudi odlična priložnost vzpostavljanja stikov med izmenjevalnimi in matičnimi študenti. Stojnice bodo postavljene v avli in glavnem hodniku FDV.

Poleg osrednjega dogodka, ob sodelovanju predstavnikov za mednarodno sodelovanje in mednarodne pisarne, na fakulteti potekajo tudi tutorske ure kateder, kjer študentje pridobivajo informacije o študijski izmenjavi v tujini.

Za vsa dodatna vprašanja vam je na voljo mednarodna pisarna FDV.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 22. november 2019 | v kategoriji: FDV