Mednarodna poletna šola Academia Aestiva Internationalis: Demokracija je edina pot – iluzija preteklosti ali potencial v prihodnosti naše družbe

Kje: Ljubljana, Fakulteta za družbene vede UL
Kdaj: 27. junij – 3. julij 2022
Prijava: od 20. aprila do 20. maja 2022

Fakulteta za družbene vede že sedmo leto zapored organizira mednarodno poletno šolo Academia Aestiva Internationalis. Tokratna poletna šola bo potekala pod naslovom »Demokracija je edina pot« – iluzija preteklosti ali potencial v prihodnosti naše družbe? med 27. junijem in 3. julijem 2022. Udeleženci lahko pridobijo 4 kreditne točke (ECTS). Poletna šola bo potekala v angleškem jeziku.

Obravnavali bomo vprašanja demokracije, zlasti na področjih enakosti spolov, vladavine prava, korupcije, socialne izključenosti in ekološke demokracije. Udeleženke in udeleženci bodo problematiko preučevali skupaj s strokovnjakinjami in strokovnjaki s posameznega področja. Sodelovali bodo na interaktivnih predavanjih, delavnicah, razpravah in ostalih aktivnostih.

Mednarodna poltena šola AAI je namenjena dodiplomskim in podiplomskim študentom.

Kotizacija: 50 EUR

Za več informacij obiščite spletno stran https://www.academiaaestivainternationalis.com/

ali pa nam pišete na aainternationalis@gmail.com.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 06. april 2022