Med nominiranci za Mentorja leta trije profesorji FDV

Društvo Mlada akademija bo letos že devetič podelilo nagrado Mentor leta, ki je namenjena najboljšim slovenskim mentorjem oziroma mentoricam doktorskih študentov. Z izborom želijo promovirati dobre mentorske prakse ter predstaviti odlične mentorje in mentorice.

Nagrade izbora Mentor leta 2017 bodo podelili na zaključnem dogodku. Na klic za vloge se je odzvalo kar 135 prijaviteljev, od katerih je bilo veljavnih 124 nominacij. Predlaganih je bilo 94 različnih mentorjev oziroma mentoric.

Podelitev nagrad petim najboljšim mentorjem oziroma mentoricam in razglasitev mentorja oziroma mentorice leta 2017 bo v četrtek, 15. marca 2018, ob 19. uri v prostorih Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani. Prireditev bosta povezovala dr. Uroš Kuzman in dr. Ambrož Kvartič. Prireditev bo spremljal tudi glasbeni program akustičnega dua Jasmine Café, od 20. ure dalje bo sledila pogostitev v avli fakultete.

Prijave na dogodek sprejema Društvo Mlada akademija preko spletnega obrazca.

Izbor Mentor leta poteka v sodelovanju z Javno agencijo za raziskovalno dejavnost RS (ARRS).

Vljudno vabljeni.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 07. marec 2018 | v kategoriji: dogodek